Oferta dla firm

Help desk i outsourcing IT

Help desk i outsourcing IT to podstawowe narzędzia opieki nad całością sprzętu i oprogramowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT potrafimy stworzyć elastyczną ofertę dla każdego klienta. Doskonale rozumiemy, że usługi informatyczne w Państwa firmie mają być wsparciem dla trzonu firmy i pomocą w jej rozwijaniu. Z Nami, staną się narzędziem zwiększającym przewagę nad konkurencją.

Zdalna i lokalna administracja siecią i serwerami

Najważniejszym elementem infrastruktury informatycznej są serwery. Na nich bowiem znajdują się kluczowe dla firmy dane, przechowywane i przetwarzane, zabezpieczone, bądź będące w ciągłym obiegu. Aby procesy z tym związane mogły przebiegać bez przeszkód, potrzebni są doświadczeni specjaliści. Gotowi wziąć odpowiedzialność za infrastrukturę sieciową klienta, przygotowani na szybką reakcję, na potrzeby zmiany w konfiguracji oraz usunięcie awarii. Oddając Nam pod opiekę infrastrukturę sieciową w swojej firmie, otrzymują Państwo gwarancję nieprzerwanej pracy i bezpieczeństwa danych.

Konsultacje, preorientacja oraz wdrożenie

Dla klientów chcących wdrożyć nową infrastrukturę sieciową służymy swoimi radami. Zależy Nam aby wybrane rozwiązania spełniały oczekiwania klienta, stanowiły wartość dodaną i dawały faktyczne korzyści biznesowe. Dlatego też w procesie preorientacji przeprowadzamy wnikliwe audyty, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie pod względem funkcjonalności. Jest to kluczowy element procesu wdrożeniowego, a czas poświęcony na orientację w potrzebach klienta, jest gwarancją sukcesu.